Tekanna med värmare

Tekanna med värmare
Tekanna med värmare
Tekanna med värmare
Tekanna med värmare
Tekanna med värmare
Tekanna med värmare

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEKANNA med VÄRMARE, Kina 1900-tal, Yixing gods, lackarbetet med handtag i mässing

Brukslitage, tesil med skada

326284

2015-09-06