Klubbat för:
4 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
CARL SANDELL (född 1958): Komposition, signerad och daterad Carl Sandell -96, akvarell, 31x41 cm
Zustandsbeschreibung
326291
2015-09-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner