Carl sandell akvarell

Carl sandell akvarell
Carl sandell akvarell
Carl sandell akvarell
Carl sandell akvarell

Klubbat för:

4 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

CARL SANDELL (född 1958): Komposition, signerad och daterad Carl Sandell -96, akvarell, 31x41 cm

Zustandsbeschreibung

326291

2015-09-15