Mimmo Paladino akvatintetsning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MIMMO PALADINO (född 1948), "Occhiodibrace", signerad och daterad 1981, akvatintsetsning, numrerad 21/50, ca 49 x 67 cm

326301

2015-09-17