Alexander Vasilenko färgserigrafi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALEXANDER VASILENKO (född 1965), "Blue Torso", färgserigrafi, signerad Vasilenko, daterad 172/240, ca 88x58 cm

Oramad

326305

2015-09-06