Lisa Rinnevuo oljemålning

Lisa Rinnevuo oljemålning
Lisa Rinnevuo oljemålning
Lisa Rinnevuo oljemålning
Lisa Rinnevuo oljemålning
Lisa Rinnevuo oljemålning
Lisa Rinnevuo oljemålning

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LISA RINNEVUO (född 1972): "Mind", signerad och daterad Lisa Rinnevou -2002, olja på duk, 40x40 cm

326334

2015-09-06