Vigg Pedersen akvarell och tusch

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIGGO PEDERSEN (Danmark, 1854-1926): Kristus i Getsemanahave, signerad och daterad Viggo Pedersen 1902, akvarell och tusch på papper, 19x26 cm

326369

2015-09-09