Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VIGGO PEDERSEN (Danmark, 1854-1926): Kristus i Getsemanahave, signerad och daterad Viggo Pedersen 1902, akvarell och tusch på papper, 19x26 cm
326369
2015-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här