Friedenreich Hundertwasser färgserigrafi

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FRIEDENREICH HUNDERTWASSER (1928-2000): "Street for surviver", ur Regentag portfolio, 1971-72, färgserigrafi med metallprägling, stämpelsignerad och numrerad 1622/3000, ca 56x38 cm

326386

2015-09-06