LISA LARSON, 3 plaketter
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LISA LARSON, plaketter, 3 st, stämpelsignerade, glaserat stengods med reliefdekor, motiv i form av katt, elefant med 3 ryttare, samt blomma, ca 22,5 x 22,5 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.
Smärre slitage
326390
2015-09-15