LISA LARSON, 3 plaketter

LISA LARSON, 3 plaketter
LISA LARSON, 3 plaketter
LISA LARSON, 3 plaketter
LISA LARSON, 3 plaketter
LISA LARSON, 3 plaketter
LISA LARSON, 3 plaketter

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA LARSON, plaketter, 3 st, stämpelsignerade, glaserat stengods med reliefdekor, motiv i form av katt, elefant med 3 ryttare, samt blomma, ca 22,5 x 22,5 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Smärre slitage

326390

2015-09-15