Ljusstake silver Wien 1854

Ljusstake silver Wien 1854
Ljusstake silver Wien 1854
Ljusstake silver Wien 1854
Ljusstake silver Wien 1854
Ljusstake silver Wien 1854
Ljusstake silver Wien 1854
Ljusstake silver Wien 1854
Ljusstake silver Wien 1854

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSSTAKE, silver, Wien 1854, kvadratisk fot, balusterformad ljushållare, handtag, höjd 9 cm, vikt ca 155 g

Lagningar skador

326394

2015-09-15