Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LJUSSTAKE, silver, Wien 1854, kvadratisk fot, balusterformad ljushållare, handtag, höjd 9 cm, vikt ca 155 g
Lagningar skador
326394
2015-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här