Öresund matbord

Öresund matbord
Öresund matbord
Öresund matbord
Öresund matbord
Öresund matbord
Öresund matbord
Öresund matbord
Öresund matbord

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖRGE MOGENSEN, 1900-talets andra hälft, bockbord, "Öresund", ek, 70, 190x85 cm

Slitage, ytskador

326395

2015-09-06