Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SOFFA, FÅTÖLJER, 1 ar, PALL, chesterfield typ, djuphäftad läderklädsel, rött skinn, hjultrissor, pärlspikad dekor, längd ca 193, sitthöjd 38 cm
Brukslitage, soffans armstöd med lagning
326403
2015-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här