Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ESTRID ERICSON, collier, Svenskt Tenn, förgyllt tenn, dekor av liggande kvinna med vindruvsklase samt rävhuvuden, original etui, längd 43 cm
mindre bruksslitage
326425
2015-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här