Estrid Ericson Svenskt Tenn Kvinnliga formgivare

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ESTRID ERICSON, collier, Svenskt Tenn, förgyllt tenn, dekor av liggande kvinna med vindruvsklase samt rävhuvuden, original etui, längd 43 cm

mindre bruksslitage

326425

2015-09-12