Halvar Frisendahl pastell

Halvar Frisendahl pastell
Halvar Frisendahl pastell
Halvar Frisendahl pastell
Halvar Frisendahl pastell

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HALVAR FRISENDAHL (1889-1953): Motiv med hermeliner i vinterlandskap, pastell, signerad och daterad H Friesendahl ?, träskuren ram, 29x105 cm

Fuktfläckar, något buckligt papper

326429

2015-09-07