Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HALVAR FRISENDAHL (1889-1953): Motiv med hermeliner i vinterlandskap, pastell, signerad och daterad H Friesendahl ?, träskuren ram, 29x105 cm
Fuktfläckar, något buckligt papper
326429
2015-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här