Sybord empirestil

Sybord empirestil
Sybord empirestil
Sybord empirestil
Sybord empirestil
Sybord empirestil
Sybord empirestil
Sybord empirestil
Sybord empirestil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SYBORD, 1900-talets första hälft, empirestil, fanérat i mahogny, fotavslut i form av lejontassar, höjd ca 70, 61x41 cm

Byckel finns att avhämta vid Utlämningen, ytslitage, smärre ytskador

326433

2015-09-07