Fredrik Wilhelm Kylberg oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

FREDRIK WILHELM KYLBERG (född 1877): Jagare, signerad och daterad FW Kylberg 1939, olja på pannå, ca 54 x 65 cm

326445

2015-09-07