Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), efter Rembrandt: Saskia, påskrift a tergo Copié en 1925 Ph de Rougemont, olja på duk, ca 73 x 54 cm
Tryckskador, hål
326448
2015-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här