Kopia efter Rembrandt oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), efter Rembrandt: Saskia, påskrift a tergo Copié en 1925 Ph de Rougemont, olja på duk, ca 73 x 54 cm

Tryckskador, hål

326448

2015-09-07