Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPELBORD, sengustavianskt, 1800-talets början, mahognyfanér, låda i sargen, fothylsor och beslag i mässing, höjd 75, 88x84 cm

Slitage, nyckel saknas

326454

2015-09-07