Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPELBORD, sengustavianskt, 1800-talets början, mahognyfanér, låda i sargen, fothylsor och beslag i mässing, höjd 75, 88x84 cm
Slitage, nyckel saknas
326454
2015-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här