Birger Ljungquist teckning

Birger Ljungquist teckning
Birger Ljungquist teckning
Birger Ljungquist teckning
Birger Ljungquist teckning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BIRGER LJUNGQUIST (1894-1965), i ateljén, signerad och daterad 1945, blyerts, 28,5x24 cm

326493

2015-09-07