Bordsplateau mässing

Bordsplateau mässing
Bordsplateau mässing
Bordsplateau mässing
Bordsplateau mässing

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSPLATEAU, 1900-talets första hälft, mässing samt spegelglas, på kulfötter, märkt AB Metallsmidesfabriken Anderstorp, 40x18,5 cm

Bruksslitage

326501

2015-09-07