Bibliotekslampa 1930-tal

Bibliotekslampa 1930-tal
Bibliotekslampa 1930-tal
Bibliotekslampa 1930-tal
Bibliotekslampa 1930-tal
Bibliotekslampa 1930-tal
Bibliotekslampa 1930-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIBLIOTEKSLAMPA, 1930-tal, fot i brons och bakelit, grönlackad plåtskärm, höjd 45 cm

Bruksslitage

326506

2015-09-07