Henri Laurens litografi
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HENRI LAURENS (1885-1954) "Femme allongée au bras levé", omkring 1950, signerad och numrerad H. Laurens 101/200, färglitografi,
I. 29 x 43 cm S. 38 x 52,5 cm
.LITTERATUR: Völker 30
Fläckar
326533
2015-09-07