Henri Laurens litografi

Henri Laurens litografi
Henri Laurens litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HENRI LAURENS (1885-1954) "Femme allongée au bras levé", omkring 1950, signerad och numrerad H. Laurens 101/200, färglitografi,
I. 29 x 43 cm S. 38 x 52,5 cm
.LITTERATUR: Völker 30

Fläckar

326533

2015-09-07