Dansk soffa

Dansk soffa
Dansk soffa
Dansk soffa
Dansk soffa
Dansk soffa
Dansk soffa
Dansk soffa
Dansk soffa

Klubbat för:

13 500 SEK

3 000 SEK

SOFFA, 1900-talets mitt, valnöt, beige skinnklädsel, Danmark, längd 228 cm

Klädseln med slitage

326544

2015-09-08