Salongsbord nyrokoko

Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, mahogny, på hjul, pelarfot med skuren dekor, höjd 76, 148x87 cm

Torrsprickor i skivan, bruksslitage

326547

2015-09-08