Barskåp Danmark
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BARSKÅP, 1950/60-tal, Danmark, delvis i jakaranda, öppnas ovanifrån, med skivor och insida delvis i bakelit, på hjul och med inredning, etikettmärkt Danish Furnituremakers Control, höjd ca 56, 60x50 cm
Smärre slitage
326551
2015-09-08