Barskåp Danmark

Barskåp Danmark
Barskåp Danmark
Barskåp Danmark
Barskåp Danmark
Barskåp Danmark
Barskåp Danmark
Barskåp Danmark
Barskåp Danmark
Barskåp Danmark
Barskåp Danmark

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BARSKÅP, 1950/60-tal, Danmark, delvis i jakaranda, öppnas ovanifrån, med skivor och insida delvis i bakelit, på hjul och med inredning, etikettmärkt Danish Furnituremakers Control, höjd ca 56, 60x50 cm

Smärre slitage

326551

2015-09-08