Ljusstakar 1 par silver

Ljusstakar 1 par silver
Ljusstakar 1 par silver
Ljusstakar 1 par silver
Ljusstakar 1 par silver
Ljusstakar 1 par silver
Ljusstakar 1 par silver
Ljusstakar 1 par silver
Ljusstakar 1 par silver
Ljusstakar 1 par silver
Ljusstakar 1 par silver

Klubbat för:

7 200 SEK

7 000 SEK

GUSTAF DAHLGREN, ljusstakar, 1 par, Malmö 1849, nyrokoko, även manschetter stämplade, höjd 29 cm, fötter ej fyllda, vikt ca 754 g

En ljusstake med lagning

326552

2015-09-07