Klubbat för:
7 200 SEK
7 000 SEK
GUSTAF DAHLGREN, ljusstakar, 1 par, Malmö 1849, nyrokoko, även manschetter stämplade, höjd 29 cm, fötter ej fyllda, vikt ca 754 g
En ljusstake med lagning
326552
2015-09-07