Säng gustavisnsk stil

Säng gustavisnsk stil
Säng gustavisnsk stil
Säng gustavisnsk stil
Säng gustavisnsk stil
Säng gustavisnsk stil
Säng gustavisnsk stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, säng, 1900-tal, gustaviansk stil, bemålad, bäddmått ca 100 cm

Slitage, färgbortfall

326553

2015-09-07