Peter Freudenthal färglitografier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PETER FREUDENTHAL (född 1938): (2) Geometrisk komposition, signerade och daterade Peter Freudenthal 1984, 94/150 resp 122/150, färglitografi, 18 x 46 resp 46 x 18 cm

326564

2015-09-07