Brosch Lea Stein
Valmis
2015-09-21
326590
| Korkein tarjous | 900 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
LEA STEIN, brosch, Paris, formgivna på 1940-talets slut, bakelit, i form av en kubistisk katt, signerad, höjd 8 cm