Brosch Lea Stein

Brosch Lea Stein
Brosch Lea Stein
Brosch Lea Stein
Brosch Lea Stein

Klubbat för:

1 100 SEK

1 200 SEK

LEA STEIN, brosch, "Joan Crawford", Paris, formgivna på 1940-talets slut, i produktion fram till 1960-talet, bakelit, i form av en kvinnofigur, signerad, höjd 5,5 cm

326591

2015-09-21