Klubbat för:
1 100 SEK
1 200 SEK
LEA STEIN, brosch, "Joan Crawford", Paris, formgivna på 1940-talets slut, i produktion fram till 1960-talet, bakelit, i form av en kvinnofigur, signerad, höjd 5,5 cm
326591
2015-09-21