Birger Ljungqvist pastell

Birger Ljungqvist pastell
Birger Ljungqvist pastell
Birger Ljungqvist pastell
Birger Ljungqvist pastell

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BIRGER LJUNGQUIST (1894-1965), 4:e advent, signerad och otydligt daterad, pastell,

326604

2015-09-07