Klaffbord 1800-tal

Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLAFFBORD, 1800-tal, 2 lådor i sarg, fanerat i björk, med delvis svärtat pelarunderrede, höjd ca 74, 74x102 (24+24) cm

Slitage, fläckar, fanerskador, lådknopp saknas

326605

2015-09-08