Geoges Roualt etsning

Geoges Roualt etsning
Geoges Roualt etsning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORGES ROUAULT (1871-1958): Kvinna, signerad i plåten Gr 1928, signerad G Roualt, 30,5x19,5, akvatintetsning

326607

2015-09-07