Fat Göran Wärff

Fat Göran Wärff
Fat Göran Wärff
Fat Göran Wärff
Fat Göran Wärff
Fat Göran Wärff
Fat Göran Wärff
Fat Göran Wärff
Fat Göran Wärff

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖRAN WÄRFF, fat, Kosta Boda, blå, klar o rosa glasmassa, signerad Kosta Boda G Wärff 79910, höjd ca 7, längd 33 cm

Bruksslitage

326616

2015-09-08