Bordslampa 1930/40-tal

Bordslampa 1930/40-tal
Bordslampa 1930/40-tal
Bordslampa 1930/40-tal
Bordslampa 1930/40-tal
Bordslampa 1930/40-tal
Bordslampa 1930/40-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, 1030/40-tal, fot i glas och läder, höjd 60 cm

Skador, glapp

326650

2015-09-08