Wilhelm Kåge tobaksburk med lock Argenta

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

7 000 SEK

WILHELM KÅGE, tobarksburk med lock, Argenta, Gustavsberg, 1930-tal, geometrisk dekor silverdekor mot grön fond, innerlock, signerad, höjd med lock 25 cm

326659

2015-09-15