Ramar gustaviansk stil
2015-09-08
326663
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RAMAR, 5 st, förgyllda, gustaviansk stil, RAM, mahogny, innehållande varierande gravyrer, delvis 1800-tal
Slitage, färgbortfall