Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATBORD, omkring 1900, mahogny, på pelarfot, empirestil, lejontassar, 4 iläggsskivor (60 cm vardera), höjd ca 77, diameter ca 126 cm
Slitage, repor, sprickor
326664
2015-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här