Flossamatta

Flossamatta
Flossamatta
Flossamatta
Flossamatta
Flossamatta
Flossamatta

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATTA, flossa, Sverige 1930/40-tal, ca 150x150 cm

Kantskador, slitage

326667

2015-09-08