Klaffbord England 1800-tal

Klaffbord England 1800-tal
Klaffbord England 1800-tal
Klaffbord England 1800-tal
Klaffbord England 1800-tal
Klaffbord England 1800-tal
Klaffbord England 1800-tal
Klaffbord England 1800-tal
Klaffbord England 1800-tal
Klaffbord England 1800-tal
Klaffbord England 1800-tal
Klaffbord England 1800-tal
Klaffbord England 1800-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLAFFBORD, England, 1800-tal, fanerat i mahogny, 2 lådor i sargen, mässingsfothylsor i form av tassar, beslag i mässing, höjd ca 72, maxmått 137 x 59 cm

Delvis blekt, slitage, repor

326668

2015-09-08