Jens Sinding Christensen oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JENS SINDING-CHRISTENSEN (Danmark 1888-1980): Fiskebåtar vid brygga, signerad C. J. Sinding, olja på duk, 32x42 cm

326675

2015-09-09