Sten Ljung oljemålning

Sten Ljung oljemålning
Sten Ljung oljemålning
Sten Ljung oljemålning
Sten Ljung oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

STEN LJUNG (1928): Komposition, signerad och daterad Sten Ljung 60, olja på pannå, ca 59x72 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre krackeleringar

326688

2015-09-09