Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
STEN LJUNG (1928): Komposition, signerad och daterad Sten Ljung 60, olja på pannå, ca 59x72 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre krackeleringar
326688
2015-09-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner