Charles Sjöholm färglitografi

Charles Sjöholm färglitografi
Charles Sjöholm färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Östermalmshallen, Stockholm, signerad C Sjöholm, 48/300, färglitografi, 56x47 cm

326698

2015-09-08