Einar Jolin färglitografi

Einar Jolin färglitografi
Einar Jolin färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Dans, signerad Einar Jolin, 7/360, färglitografi, 45x56 cm

326699

2015-09-15