Jan Stenvinkel, oljemålning

Jan Stenvinkel, oljemålning
Jan Stenvinkel, oljemålning
Jan Stenvinkel, oljemålning
Jan Stenvinkel, oljemålning
Jan Stenvinkel, oljemålning
Jan Stenvinkel, oljemålning

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JAN STENVINKEL (1933-1989): "Hoppets kapell", signerad Stenvinkel, olja på duk, 89x116 cm
PROVENIENS: Bukowskis auktioner, hösten, 1994, nr 230

326716

2015-09-15