Skrivbord samt karmstol
2015-09-09
326720
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKRIVBORD, KARMSTOL, faner i teak respektive ek, hängande hurts med 3 lådor, höjd ca 72, 60x100, sitthöjd ca 43 cm
Smärre slitage