Skrivbord samt karmstol

Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, KARMSTOL, faner i teak respektive ek, hängande hurts med 3 lådor, höjd ca 72, 60x100, sitthöjd ca 43 cm

Smärre slitage

326720

2015-09-09