Golvlamapa 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, Aneta, kromad stomme, för 2 ljuspunkter, höjd ca 140 cm

Bruksslitage

326752

2015-09-09