Golvlampa mässing

Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, Falkenbergs Belysning, stomme i mässing, höjd ca 127 cm

bruksslitage, smärre fläckar

326753

2015-09-09