Fat Georg Toth

Fat Georg Toth
Fat Georg Toth
Fat Georg Toth
Fat Georg Toth
Fat Georg Toth
Fat Georg Toth

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GEORG TOTH, fat, smide, signerat och daterat G Toth 1993, inköpt på Nordiska Galleriet, ca 28x28 cm
Skador: bruksslitage

Smärre ytskador

326760

2015-09-09