Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GEORG TOTH, fat, smide, signerat och daterat G Toth 1993, inköpt på Nordiska Galleriet, ca 28x28 cm
Skador: bruksslitage
Smärre ytskador
326760
2015-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här